Bakı Vinç

Baki Vinç ailesi olarak, 25 yılı aşkın bir süredir müşterilerimize mühendislik, ağır kaldırma ve taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimize yenilenebilir enerji, nükleer enerji, petrokimya, inşaat, denizcilik, demir çelik ve ağır sanayi sektörlerinde sunduğumuz hizmetlerle büyümelerine katkı sağlıyoruz.

Nerede büyüme varsa, orada enerjiye, güce, hammaddeye, altyapıya ihtiyaç vardır. Bu ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olmak başlı başına bir dünyadır.

Bu, Baki Vinç dünyası.

Bu dünyada amacımız, müşterilerimizin üretim kapasitelerini ve altyapılarını mümkün olan en güvenli ve en verimli şekilde büyütebilmeleri ve sürdürebilmeleri için ağır parçaları kaldırmak, taşımak ve kurmaktır.

Faaliyetlerimizin, yaratıcı mühendislik, dikkatli planlama ve güvenli uygulama yoluyla, artan üretkenlik ve süreklilik ihtiyaçları konusunda müşterilerimize önemli ölçüde yardımcı olduğuna inanıyoruz. Bunun için mesleğimizin standartlarını sürekli yükseltiyoruz.

Katkımızın, mühendislikle tasarlanmış ağır kaldırma ve taşımanın ötesine geçtiğine inanıyoruz. Yüz binlerce insana anlamlı işler sağlayan ve her yerde toplumları önemli ölçüde etkileyen bir endüstrinin parçasıyız. Çalışanlarımızın çalışma hayatlarından keyif almalarını, profesyonel bir birey olarak büyümelerini istiyoruz. Performansımızın, içinde çalışabileceğimiz ve etkileşimde bulunabileceğimiz topluluklarla uyumlu olmasını istiyoruz. Ve nihayetinde faaliyet gösterdiğimiz ortamlar üzerindeki olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.

Bu, büyüyen bir dünyaya katkımızdır.

GÜVEN, KALİTE VE ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞI